Konya’da 5 madalya ile Depsaş enerji fırtınası esti

DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü sporcuları, 1-9 Temmuz 2024 tarihleri arasında Konya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’ndan toplam 5 madalya ile döndü.

Konya’da 5 madalya ile Depsaş enerji fırtınası esti
Yayınlama: 09.07.2024
9
A+
A-

Turnuvanın dikkat çeken sporcularından Bedirhan Ersayar ve Soner Dilmaç, uluslararası turnuvalarda milli takımı temsil etme hakkı kazandı. Konya’da, 1-9 Temmuz 2024 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’na katılan DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü sporcuları, toplam 5 madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı. Turnuvanın öne çıkan isimlerinden Bedirhan Ersayar, Full Contact 54 kg kategorisinde Türkiye Şampiyonu unvanını elde ederek, Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda milli takım adına yarışma hakkı kazandı. Benzer bir başarıya imza atan Soner Dilmaç ise LowKick 81 kg kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu ve Macaristan’da gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası’nda milli formayı giymeye hak kazandı.

BURGU, BABAT VE USTA’DANBRONZ MADALYA

Maşuk Burgu, 57 kg Full Contact kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı. Aynı şekilde, Özgür Babat 57 kg K-1 Rules kategorisinde bronz madalyanın sahibi oldu. Yusuf Mahmut Usta ise +94 kg Point Fighting kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak kulüp başarısına önemli bir katkı sağladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.