BELEDİYE KÖY ÇOCUKLARINA TRİBÜN HEYECANI YAŞATTI

BELEDİYE KÖY ÇOCUKLARINA TRİBÜN HEYECANI YAŞATTI
Yayınlama: 09.11.2023
65
A+
A-

Batman Belediyesi, İl Özel İdaresi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün ortak hazırladığı proje devam ediyor.

Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, tribünde spor müsabakalarını izleme imkanı bulamayan gençlere taraftar olma heyecanı yaşatıyor.

Köyde eğitimlerine devam eden çocukları sporla tanıştırmak ve gezip eğlenmelerine olanak sağlamak amacıyla Batman Belediyesi, Bıçakçı Köyü İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine Petrolspor maç heyecanı yaşattı.

Hafta sonu tatillerini sportif aktivitelerle değerlendirmelerine yardımcı olmak ve gençlerin birbiriyle tanışıp kaynaşmalarına katkı sağlamak amacıyla ‘Biz de Taraftar Olmak İstiyoruz’ projesinden öğrenciler olduğu kadar velileri oldukça memnun kaldı.

İlk kez bir spor müsabakasında tribünde maç izleme heyecanını yaşayan öğrenciler, böyle bir imkanı yaşatan Vali ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’e teşekkür etti. Öğrenciler, verilen öğle yemeğinin ardından tekrar köylerine geri götürüldü.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.