Hayvan tedavi bakım merkezi açılışa hazır

Hayvan tedavi bakım merkezi açılışa hazır
Advert
Yayınlama: 05.10.2023
88
A+
A-

Vali Ekrem Canalp’in eşleri Dr. Ayten Canalp, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle Batman Belediyesi tarafından fiziki yapımı tamamlanan ve açılışa hazır hale getirilen Hayvan Tedavi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük Hayvan Tedavi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki ziyarette Dr. Canalp’in yanı sıra; Batman Doğa Koruma ekibi, Bir Kalp, Bin Umut Derneği, Çevre Gönüllüleri Derneği, Polis HAYDİ (Hayvan Durum İzleme) ekibi, Sahipsiz Hayvanlar Derneği yöneticileri hazır bulundu.

BAKIM MERKEZİ AÇILIŞ İÇİN HAZIR

Bölgenin en büyük Hayvan Tedavi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin önümüzdeki günlerde açılacak olmasının memnuniyet verici olduğunu dile getiren Canalp, her geçen gün büyüyen ve gelişen dünyamızda sadece insanların yaşamadığını, insanlar gibi hayvanların da yaşam alanları bulunduğunu ve onların da haklarının korunması gerektiğini ifade ettiler. Dr. Ayten Canalp, dilsiz dostların hayvanların da insanlar gibi sevgiye ve şefkate ihtiyaç duyduğunu ve hayvan sevgisinin ailede ve eğitim kurumlarında çok küçük yaşlardan itibaren çocuklara kazandırılması gerektiğine dikkat çekti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.