Göner ve Dinçer ailesinin mutlu günü

Göner ve Dinçer ailesinin mutlu günü
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.11.2023
71
A+
A-

Batman’da yaşanan renkli düğünler tüm hızıyla devam ediyor.  Hafta sonunda Siirt Çevre yolu Güngör Palas Düğün Salonunda yapılan görkemli düğünle Göner ve Dinçer ailesi en mutlu günlerinden birini yaşadılar.
Batman Kahveciler, Kırathaneciler ve İnternetçiler Esnaf Odası Başkanı Seyfettin Göner’in oğlu sağlık memuru Can, hayatını kentin tanınmış ailelerinden Veysi  Dinçer’in  biricik kızı Sultan ile hayatını birleştirdi. 11 Kasım’da yapılan kına töreninin ardından 12 Kasım Pazar günü Siirt Çevre yolu Güngör Palas Düğün Salonunda yapılan  düğünde renkli sahneler yaşandı.

Yoğun katılımın olduğu düğüne siyasi parti, STK temsilcileri, iş insanları ve esnaflar katıldı. Batman ve çevre illerden katılımın sağlandığı düğünde  damat ve gelinin ailesi tüm konukları kapıda karşıladı. Batman Belediyesi evlendirme memuru Nuri Turgut’un kıydığı nikaha BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, Belediye Eski  Başkanı Sabri Özdemir, Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen ve  iş insanları Salman Reşitoğlu, Ramazan Suna, Hıdır Teymur, Zeki Çiftçi, Nurullah Çiftçi ve İhsan Onat eşlik etti.  Damadın babası Seyfettin Göner, tüm konuklarla tek tek ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.