Bayındır ‘Halkın görüşleri önceliğimizdir’ 

Bayındır ‘Halkın görüşleri önceliğimizdir’ 
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.08.2023
28
A+
A-

Yeşil Sol Parti ve Halkların Demokratik Partisi Batman İl Örgütü, yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında Ankara’da gerçekleştirecekleri büyük konferans öncesi halk buluşması gerçekleştirdi.

Petrol İş Batman Şubesi’nde gerçekleştirilen toplantıya DBP Eş Genel Başkanı Keskin Bayındır, Özgür Kadın Hareketi (TJA), Barış Anneleri, Yeşil Sol Parti Batman Milletvekilli Zeynep Oduncu, görevden uzaklaştırılan Batman Belediyesi Eşbaşkanları Songül Korkmaz ile Mehmet Demir, MEBYA-DER, Batman Emek ve Demokrasi Platformu, Özgürlük İçin Hukukçular Derneği (ÖHD) ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

YSP Batman Milletvekili ve DBP Eş Genel Başkanı ve Keskin Bayındır, 3 ay önce başlattıkları buluşmalarda özeleştiri temelinde bir yaklaşım içinde olduklarını belirterek, bu buluşmalarda çıkan sonuçların mücadele ağını oluşturduğunu söyledi. Büyük konferans öncesi de halk toplantıları başlattıklarını kaydeden Bayındır, “Büyük bir inanç ve örgütlü bir mücadele ile yola çıkarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkın görüşleri, halkın katılımı önceliğimizdir. Özgürlük mücadelesine öncülük eden partiler gelen eleştirileri dikkate alarak mücadelesini büyütmeli. Eleştiri ve öneriler çerçevesinde hareket etmeli.” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.