‘Batman’ın geleceğini inşa etmek için halkımızdan yetki istiyoruz’

Havaalanında yüzlerce partili tarafından karşılanan AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, Ak Parti il binası önünde partililere seslendi.

‘Batman’ın geleceğini inşa etmek için halkımızdan yetki istiyoruz’
Yayınlama: 21.01.2024
24
A+
A-

İl binası önünde Ak Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, İl Başkanı Akif Gür ve parti teşkilat üyeleriyle birlikte vatandaşlarla tokalaşıp tebrikleri kabul eden Ceylan, kültür şehri bir kent imar etmek zorunda olduklarını söyledi.

‘KÜLTÜR ŞEHRİ BİR KENT İMAR EDECEĞİZ’

Burada partililere seslenen AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, “Öncelikle bu görevi bana layık gören, ekip olarak Batman vizyonumuza bir katkı sağlayacağımıza inanan ve bize destek olan herkese teşekkürlerimi bir borç olarak biliyorum. Sevgili kardeşlerim, Batman biz çocukken çok bir ildi. Batman, Atatürk Parkı’nda bitiyordu. Esentepe bizim çocukluğumuzda bize fersah fersah uzak bir yer olarak gözüküyordu. Batman sonradan il oldu ve şu anda da Büyükşehir olma iradesiyle çok hızlı ilerlemektedir. Batman’da genç bir  nüfusa sahibiz ve bu bize çok büyük bir sorumluluk yüklüyor. Bizim Batman’da bu gençlerimize istihdam yapma zorunluluğumuz vardır. Biz halkımıza güzel bir çevrede yaşama fırsatı vermek zorundayız. Bize düşen, bu yolda samimiyetle, çok çalışarak doğru istikamette yol almaktır. Bizim için çaba önemlidir, takdir Allah’ındır. Geleceğin Batman’ını, Batman’ın geleceğini inşa etmek için halkımızdan yetki talep ediyoruz. Batman’ın geleceğine katkı sunacak bütün Batmanlıları beraberce çalışmaya davet ediyorum. Bugün burada bismillah diyoruz, çalışmaya başlıyoruz. Yolumuz hayırlı ve bahtımız açık olsun, Allah’a emanet olun” diye konuştu.

NASIROĞLU ‘AK PARTİ BELEDİYEYİ ALACAK’

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, “Türkiye’nin Yüzyılında Batman’ın özel bir yeri var. Hep iddia ediyoruz, diyoruz ki Batman bölgenin yıldızı olacak, Batman Türkiye’nin parlayan şehri olacak. Bunu da nasıl yapacağız? İşte bizim yeni belediyecilik anlayışında Batman’a değer katacak, bizlere hizmet edecek, sizlere hizmetkar olacak genç, başarılı, kendine inanan, dünya ile barışık bir genç kardeşimiz var. Onunla beraber, sizlerin desteğiyle, inanıyorum ki Batman’da Ak Parti artık belediyeyi de alacaktır. Var mısınız arkadaşlar? Batman Belediyesi’ne talip miyiz? Allah’ın izniyle olacak” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.