‘Batman tur acentelerinin merkezi oluyor’

Batman’ın genç otel Müdürlerinden Sedat Gözkeser, uzun zamandan bu yana turizm için verdikleri mücadelenin semeresini almaya başladıklarını söyledi.

‘Batman tur acentelerinin merkezi oluyor’
Yayınlama: 29.04.2024
10
A+
A-

Ramazan Bayramında otellerinin doluluk oranının %100’ze ulaştığını belirten Grand Hasankeyf Otelinin Genel Müdürü Sedat Gözkeser, Petrol Kentinin turizmde hak ettiği değeri almaya başladığını söyledi.

‘BATMAN ESNAFLARI KAZANMAYA BAŞLADI’

Uzun yıllardan bu yana Turizm sektöründe olduğunu ve tur acenteleriyle sürekli iletişim halinde olup görüştüğünü belirten Grand Hasankeyf Otelinin Genel Müdürü Sedat Gözkeser; “Önceden sadece kendi otelimizde konaklayacak olan müşterilerimizin hesabını yapıyorduk. Şimdi ise hem kendimizin hemde ilimizdeki diğer otellerimize de tur acenteleri göndermeye başladık. Biz kendi aramızda buna meslek dayanışması diyoruz. Amacımız özellikle GAP, Doğu ve Mezopotamya turlarıyla gelen turizm acentelerinin ilimizde konaklamalarını sağlamak, esnaflarımızdan alışveriş yapmalarına vesile olmaktır. Buda otel ve esnaflarımız arasında nakit akışının daha fazla olmasına neden oluyor. Turizm acenteleri Batman’ı verdiği kaliteli hizmeti ve değeri görmeye başladı. Buda bizleri son derece mutlu ediyor. Oteller turizmin merkezi ve kentlerin tanıtımdaki aynasıdır.“ diye konuştu.  Grand Hasankeyf Otelinin Genel Müdürü Sedat Gözkeser ayrıca haftanın 2 veya 3 günü otel rezervasyonlarının turizm acenteleri tarafından kapatıldığını da sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.