Antalya’da Depsaş Enerji Spor Kulübü Rüzgarı

Antalya’da düzenlenen 11’inci Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü sporcularından Yusuf Badem şampiyon olarak birinci sıraya adını yazdırırken Emre Talha Evin gümüş, İbrahim Öter ise bronz madalyanın sahibi oldu.

Antalya’da Depsaş Enerji Spor Kulübü Rüzgarı
Advert
Yayınlama: 16.02.2024
20
A+
A-

Antalya’da gerçekleştirilen 11. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası (Turkish Open), 8-14 Şubat tarihleri arasında spor dünyası tarafından ilgiyle takip edildi. Dünya genelinden 60 ülkeyi temsil eden yaklaşık 1900 atletin mücadele ettiği turnuva, yıldızlar, gençler, büyükler ve poomse kategorilerinde kıyasıya müsabakalara sahne oldu.

ALTIN MADALYANIN SAHİBİ YUSUF BADEM

DEPSAŞ Enerji’nin başarılı sporcularından Yusuf Badem, genç erkekler 59 kg kategorisinde tüm rakiplerini mağlup ederek şampiyonoldu. Altın madalyanın sahibi Yusuf Badem’in takım arkadaşı Emre Talha Evin 55 kg finalinde gösterdiği mücadeleyle ikinciliği garantilese de finalde rakibine yenilerek turnuvayı gümüş madalya ile tamamladı. Genç erkekler 55 kg kategorisinde mücadele eden İbrahim Öter ise gösterdiği mücadele ile bronz madalyanın sahibi oldu.

“GURUR KAYNAĞI”

DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü Başkanı Murat Karagüzel, sporcuların elde ettiği bu önemli başarıların hem bireysel hem de ulusal gurur kaynağı olduğunu vurguladı. Karagüzel, “Yusuf, Emre ve İbrahim kardeşlerimizin başarıları, genç atletlere ilham vermekle kalmayıp, Türkiye’nin uluslararası arenada taekwondo alanındaki itibarını da pekiştiriyor. Bu vesileyle sporcularımızın ailelerini ve antrenörlerini ayrıca tebrik etmek gerekiyor.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.