Kozluk Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma personelleri tarafından “Meslek Tanıtımı, Gençlerin Spora yönlendirilmesi ve Sosyal Medya Kullanımı” kapsamında Kozluk Erkek İmam Hatip Lisesi’nde eğitim gören 100 öğrenciye bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirildi.
HEDEP Batman il örgütü, husumetli iki ailenin barışmasını sağladı. Batman’da aralarında husumet bulunan Uçar ve Yılmaz aileleri, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (HEDEP) Batman il örgütünün girişimleri sonucu barıştırıldı.Batman’da geçtiğimiz aylarda iki genç arasında çıkan kavgada Ferhat Uçar adlı gencin yaşamını yitirmesi ile iki aile arasında başlayan husumet Halkların Eşitlik...
Bekirhan Belediye Başkanı Fırat Karabulut, Belediye Başkanı İrfan Demir’i makamında ziyaret etti. Başkan Demir, ilçede yapılan ve yapılması planlanan hizmetleri Başkan Karabulut’a anlattı. Bekirhan Belediye Başkanı Karabulut’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demir, nazik ziyaretleri için teşekkür edip başarı dileklerini iletti.