Yıldız ve Taş ailelerinin mutlu günü

Yıldız ve Taş ailelerinin mutlu günü
Yayınlama: 21.08.2023
245
A+
A-

Batman’ın eski esnaflarından Süleyman Taş’ın eğitimci oğlu Resul Taş hayatını Batman’ın sevilen bürokratlarından Afad Batman, Siirt ve Bartın eski il müdürü Ahmet Yıldız’ın biricik kızı Hacire Nur Yıldız’la birleştirdi. Genç çift için Hayal kır bahçesinde düğün düzenlendi. Düğün öncesinde mevlidi şerif okutulurken, davetlilere yemek ikramı yapıldı. Düğünde ilahi sanatçıları sahne aldı.

Yoğun ilgi gören düğüne Batman Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Batman Afad İl Müdürü Fevzi Bakır, Hamidi ailesinden Hayrettin Hamidi, Fahrettin Hamidi, Sabahattin Hamidi, İyi parti il başkanı Kısmet Çelik, yeniden Refah Partisi il başkanı Ziyaülhak Yamaç, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda esnaf katıldı. Düğünde Gelinin babası Ahmet Yıldız ve Damadın ailesi davetlilerle yakından ilgilendiler.

Genç çiftin nikahı Belediye evlendirme Müdürü Nuri Turgut tarafından kıyılırken, nikah şahitliklerini Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Hayrettin Hamidi, Fahrettin Hamidi, Siyasi parti temsilcileri yaptılar. Emniyet Müdürü Kıraç ve Hamidi Genç çifti kutlayarak bir ömür boyu mutluluklar dilediler. Batman Demokrat haber olarak genç çifti kutlar ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.