Yaşam Hastanesi’nden bilimsel sempozyum

Yaşam Hastanesi’nden bilimsel sempozyum
Advert
Yayınlama: 16.10.2023
98
A+
A-

Yaşam Hastanesi ve Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Derneği öncülüğünde ‘Kozmetik Jinekoloji ve Genital Estetikte Güncel Yaklaşımlar’ sempozyumu gerçekleştirdi.

Batman’da ilk defa düzenlenen bilimsel sempozyuma Türkiye’nin dört bir yanından jinekoloji alanında uzman doktorlar katıldı. Sempozyum, kozmetik jinekoloji ve genital estetik konularında son derece önemli olan güncel yaklaşımların ayrıntılı bir şekilde tartışılmasına imkan sağladı. Etkinlik sırasında Doç. Dr. Nurullah Peker, Doç. Dr. Ozan Doğan, Prof. Dr. Süleyman Salman, Doç. Dr. Sedat Akgöl, Op. Dr. Erhan Okuyan, Doç. Dr. Talip Karaçor, Doç. Dr. Emin Ayağ, Doç. Dr. Baki Şentürk, Doç. Dr. Murat Yassa, Doç. Dr. Serhat Ege, Op. Dr. Yusuf Başkıran, Prof. Dr. Eray Çalışkan, Prof. Dr. Sevtap Handemir Kılıç ve Doç. Dr. Aşkı Ellibeş Kaya gibi deneyimli uzmanlar oturumlarda konuşmacı olarak yer aldılar.

BİLİMSEL PAYLAŞIMIN ÖNEMİ VURGULANDI

Yaşam Hastanesi aracılığı düzenlenen sempozyum, sağlık sektöründe inovasyonun ve bilimsel paylaşımın önemini bir kez daha vurguladı. Alanında uzman doktorları dinleyen 100’den fazla katılımcı doktor, kozmetik jinekoloji ve genital estetik konularındaki son gelişmeleri öğrenme fırsatı buldular. Sempozyum öncesi konuşma yapan Yaşam Hastanesi Genel Müdürü Burhan Dinç,“Yaşam Hastanesi, sağlık alanında sektörün lokomotifi olmaya devam ederken, gelecekte daha fazla inovasyon ve bilimsel toplantıları desteklemeye de kararlıdır” dedi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.