Üniversitede Akademik kurul toplantısı

Üniversitede Akademik kurul toplantısı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.09.2023
40
A+
A-

Batman Üniversitesinin fiziki altyapısındaki iyileşmeleri, öğrenciye yönelik yapılan faaliyetlerin bildirildiği akademik kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Merkez Kampüs Konferans Salonunda sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda gerçekleştirilen toplantıya tüm birimlerin akademik personeli katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir 2023-2024 Akademik Kurulu Toplantısında akademik personelle bir araya gelerek göreve geldiği tarihten itibaren yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme sunumunda bulundu.

ÜNİVERSİTE YÜZDE 100 DOLDU

Doğru yatırımlar ve özverili çabalar sayesinde üniversitemizin hem fiziki şartlarının hem de bilimsel altyapısının hızla geliştiğini belirten Rektör Demir, öğrenci kontenjanlarının doluluk oranının 100’de 100’e yaklaşmasının üniversitenin cazibesinin ve tanınırlığının arttığının kanıtı olduğunu dile getirdi. Üniversitede açılan yeni bölümlerle daha nitelikli ve güçlü olacağını vurgulayan Rektör Demir, enerji alanının yanı sıra birçok alanda yetkin bir üniversite olmak için her türlü çalışmanın titizlikle yürütüldüğünü ifade etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.