Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Aileleri onuruna iftar programı düzenlendi

Sason ilçe Kaymakamı Murat Mete ve eşi Pınar Mete, Şehit Yakınları ve Gazilerimiz onuruna verilen iftar programında şehitlerimizin yakınları, gazi ve gazi aileleriyle ile bir araya geldi.

Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Aileleri onuruna iftar programı düzenlendi
Advert
Yayınlama: 19.03.2024
9
A+
A-

Sason Kaymakamlığı’nca düzenlenen programda, İftar öncesi masaları tek tek dolaşan Kaymakam Mete ve eşi Pınar Mete iftar programına katılan şehit yakınlarıyla ve gazilerle bir süre sohbet etti.

‘ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN SİZLERE HİZMET ETMEK HEPİMİZİN GÖREVİDİR’

Yemekten sonra Şehit Yakınları ve Gazilerimize hitap eden Kaymakam Mete, “Kaymakamlık olarak iftarımızı şehit yakınlarımız, gazilerimiz ve aileleriyle beraber yapmak istedik. Çünkü biz sizlerle bir aileyiz. Ailemizin en hakiki fertleriyle iftarımızda bir arada olmak istedik. Şehit ve gazilerimize layık işler yapmaya çalışıyoruz. Bu akşam sizlerle birlikte iftar yapan tüm kamu kurum yöneticilerimizin hepsinin ailenizin birer ferdi olduğunu unutmayınız. Şehitlerimizin emaneti olan sizlere hizmet etmek hepimizin görevidir.” Dedi. Konuşmasının ardından Kaymakamı Mete, katılımlarından dolayı başta şehit yakını ve gaziler olmak üzere herkese teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.