Rektör Baran öğrencilere başarı öyküsünü anlattı

Rektör Baran öğrencilere başarı öyküsünü anlattı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.09.2023
22
A+
A-

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran Batman Üniversitesi ve Lise Öğrencilerine başarı öyküsünü anlattı.

Batman Üniversitesinde “Geleceğe Işık Tutan Gerçek Hayattan Başarı Öyküleri” etkinliklerinin yeni dönemde ilk konuğu İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran oldu. Merkez Kampüs Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe; Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Üniversite yöneticileri, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. Etkinliğin açış konuşmasını yapan Rektör Demir, akademisyen-öğrenci buluşmalarının ilk etkinliğini yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz ifadelerini kullandı.

‘BAŞARAMAZ SÖZLERİYLE GELENLERE KULAKLARINIZI TIKAYIN’

İlimizde bulunan okullardan gelen lise öğrencilerine ilham olmak ve geleceklerini yönlendirme noktasında seslenen Baran, “Sizlere yapamaz, okuyamaz, başaramaz sözleriyle gelenlere kulaklarınızı tıkayın. Batman’dan ODTÜ’ye oradan da Amerika’ya uzanan bir akademik hayatım oldu. Bunun sırrı sadece çok çalışmak ve başaracağınıza inanmaktır” dedi. Etkinlik, Prof. Dr. Yusuf Baran’ın öğrencilerden gelen soruları cevaplaması ve Rektör Demir’in plaket takdimiyle sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.