Özel Eğitim öğrenciler gösterileriyle bol bol alkış aldı

Batman Özel Eğitim Meslek Okulu öğretmen ve öğrencilerinin “Engelliler Haftası” etkinlikleri kapsamında hazırladıkları program ve mezuniyet töreninde özel öğrencilerimiz katılımcılardan bol bol alkış aldılar.

Özel Eğitim öğrenciler gösterileriyle bol bol alkış aldı
Yayınlama: 17.05.2024
5
A+
A-

Batman Üniversitesi Şehir Kampüsü yerleşkesinde bulunan konferans salonunda gerçekleşen programa Batman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rohat Cebe, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahim Kusen, Akın ARI, M. Şirin Temiz, akademisyenler, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Açış konuşmasının ardından program sırasıyla okulun alan ve bölümlerinin tanıtım defilesi, ‘Hasretinden Prangalar Eskittim’, ‘Gitme’, ‘Memleket İsterim’ ve ‘Uzaktan Seviyorum Seni’ adlı şiirler öğrenciler tarafından okundu.

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN GÖSTERİ

Öğrencilerin bol bol alkış aldığı programda ‘Ritim Dans Gösterisi’, Sessiz sinema (Charlie Chaplin)  gösterisi, Kara Sevda adlı Dans Gösterisi, Halk Oyunları gösterisi ve Arbane Müzik dinletisi ile özel öğrencileri sahne aldılar.

ÖĞRENCİLERE MEZUNİYET BELGESİ VERİLDİ

Duygu dolu ve güzel anların yaşandığı 10-16 Mayıs Engelliler Haftası programı öğrencilerin gösterilerinin ardından bu yıl 12. Sınıfı bitirip mezun olan öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi. Mezuniyet belgelerini alan özel öğrenciler kep fırlatmasının ardından program toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.