Öğrenciler gönüllerince eğlendiler, tezahüratlarıyla sahayı inlettiler

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’ın talimatıyla Batman Valiliği koordinasyonu, Batman Belediyesi, İl Özel İdaresi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü eşgüdümünde yürütülen ‘Bende Varım Projesi’ ile çocuklar sosyalleşiyor, özgüven kazanmaları sağlanıyor.

Öğrenciler gönüllerince eğlendiler, tezahüratlarıyla sahayı inlettiler
Advert
Yayınlama: 29.01.2024
10
A+
A-

180 ÖĞRENCİ MAÇLARI İZLEDİ

Batman Merkez ve ilçelere bağlı köylerde yaşayan öğrencilerin kişisel gelişimlerine olumlu katkı sağlamak amacıyla başlatılan proje ile çocuklara kentin yaşam koşulları, sosyal ve kültürel zenginliklerini tanıtma imkanı sağlanıyor. Ailelerinden alınan izinle, Batman Merkez Bayraklı ve Demirlipınar köylerinde okuyan 180 öğrenci, Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce Batman Belediyesi araçlarıyla köylerinden alınarak Batman gezdirildi. Hafta sonunu eğlenceli bir şekilde geçirmeleri sağlanan öğrencilere keyifli bir gün yaşatıldı, çeşitli ikramlarda bulunuldu.

ÖĞRENCİLERE KEYİFLİ BİR GÜN YAŞATILDI

Ardından;  Batman Şehir Stadında 3. Lig 2. Grupta mücadele eden TPAO Batman Petrolspor ile Ergene Velimeşe Spor Kulübü karşılaşmasını izleyen öğrenciler taraftar heyecanını doyasıya yaşadı. Öğrenciler tezahüratlarıyla stadı inletti. Okul idareci ve öğretmenlerinin de eşlik ettiği ‘Bende Varım Projesi’ kapsamında öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Öğrenci ve öğretmenler, kendilerine bu imkanı sağlayan Vali Canalp’a teşekkürlerini iletti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.