Milletvekili Nasıroğlu, kitap fuarında çocuklara kitap hediye etti

Milletvekili Nasıroğlu, kitap fuarında çocuklara kitap hediye etti
Yayınlama: 23.10.2023
74
A+
A-

Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Batman 6. Kitap Fuarı ve Kültür Sanat Festivali’ni ziyaret ederek gençlere ve çocuklara kitap hediye etti.

AK Parti İl Başkanı Akif Gür ile birlikte fuarda kitap stantlarını tek tek gezerek kitapları inceleyen ve fuara iştirak eden yazarlarla sohbet eden Nasıroğlu, çocuklara ve gençlere kitap hediye etti.Nasıroğlu ve Gür, daha sonra gazeteci ve yazar Arif Arslan’ın imza gününe katıldı. Nasıroğlu, gazeteci Arslan’ın Redur isimli imzalı kitabını alıp hikayesini dinledi.

Kitapları inceleyip yazarlarla sohbet eden Nasıroğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada kitap fuarlarının çocuklara kitapları sevdiren ve okuyucu ile yazarları bir araya getiren önemli bir buluşma alanı olduğunu söyledi.

Nasıroğlu, “Genç nesillerimize okuma alışkanlığı kazandırmak şehrimizde okuma oranını üst seviyelere taşıma noktasında bu fuarlar çok önemlidir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendirecek ve onların yolunu aydınlatacak kitaplarla buluşmalarını sağlayacak olan kitap fuarı bu anlamda çok büyük önem taşımaktadır. Genç ve çocukların yoğunluğu ve fuara ilgisi beni ziyadesiyle memnun etti.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.