Milletvekili Nasıroğlu Eğitim kurumlarını inceledi

Milletvekili Nasıroğlu Eğitim kurumlarını inceledi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.09.2023
24
A+
A-

Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Batman TOBB Güzel Sanatlar Lisesini ziyaret etti.

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ve AK Parti İl Başkanı Akif Gür ile birlikte TOBB Güzel Sanatlar Lisesi ve Piri Reis Mesleki ve Teknik Lisesini ziyaret ederek Dijital Sektörde Ben de Varım Projesi (DSB) uygulama alanlarını inceledi.

Nasıroğlu, Dijital Sektörde Ben de Varım Projesi” merkezlerini ziyaret ederek, proje kapsamında eğitici eğitimi alan öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Nasıroğlu, İlk olarak Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde oluşturulan yazılım ve kodlama eğitim merkezini ziyaret edip eğitici eğitimi alan öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Nasıroğlu, daha sonra Batman TOBB Güzel Sanatlar Lisesinde kurulan dijital tasarım eğitim merkezini ziyaret edip animasyon ve oyun karakteri eğitimi süreci hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri temsilcileri ve Renkli Eller Otizm Derneği yöneticileri ile bir araya geldi.

Milletvekili Nasıroğlu ve AK Parti İl Başkanı Akif Gür, Necat Nasıroğlu Külliyesi’nde rehabilitasyon merkezlerinin temsilcileri ile görüşerek talep ve sorunlarını dinledi.

Gerçekleşen görüşmede kendisine iletilen talepleri takip edeceğini belirten Nasıroğlu, problemlerin çözümü için destek olacağını kaydetti.

Nasıroğlu daha sonra Batman Renkli Eller Otizm Derneği Başkanı Tevfik Gayretli ve dernek yöneticileri ile de buluştu.

Gerçekleşen görüşmede Engelsiz Yaşam Merkezi ve engellilerin istihdamı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.