MHP’nin vizyonunu genişliyor

MHP’nin vizyonunu genişliyor
Yayınlama: 17.12.2023
151
A+
A-

İl teşkilatının değişmesi ile birlikte vizyonu bir hayli genişleyen MHP’ye her geçen gün ilgi daha da artıyor.

MHP İl Başkanlığına görevlendirilen Muhammet Arif Çetin’in hizmet bayrağını devralması ile birlikte parti çalışmalarına aralıksız devan ederek, İl, merkez ilçe ve ilçe teşkilatı kongrelerini gerçekleştirerek, yerel seçimlere hazır hale getirdi.

Milliyetçi hareketin her kademesinde başarılı çalışmaları ile dikkat çeken ve ülkücü geleneğinden gelen İl Başkanı Çetin, partisini dar kapsamdan çıkarıp, geniş halk kitlelerine daha fazla ulaşma adına parti vizyonunu genişletmeyi başardı.

Gündemde ki siyasi konuları anında değerlendirmeye alan, kamuoyunu doğru bilgilendiren, yanlış algılara anında yanıt veren Çetin, yaşadığımız sel felaketinde yaraların sarılması adına gösterdiği çaba ise övgüye değerdi.

Parti teşkilatını kurumsal anlayış ile yönetmeyi tercih eden Başkan Çetin, İl teşkilatının kapılarını ardına kadar Batman halkına açması, 7/24 partili arkadaşları ile hizmet etmesi Milliyetçi Haraket Partisinin halkla ilişkisini daha samimi ve güçlü hale gelmesini de sağlamış oldu.

Halkın tüm taleplerini en ince ayrıntısına kadar değerlendirip, parti olarak tüm Batmanlıları kucakladıklarını da her fırsatta ifade eden Başkan Çetin; “Batman ve Batman halkının hizmete ve ilgiye ihtiyacı var. 18-20 sene belediyeyi yöneten değişik bir zihniyet halka hizmeti çok gördü. Çeşitli art niyetli oluşumlara girerek halka hizmeti unuttular. Ama biz Cumhur İttifakı olarak, Birliğin gücü Milliyetçi Hareket Partisi olarak devletimizin yanında vatandaşlarımızın hizmetinde dün nasılsak bugün yine, yarın yine, her zaman olmaya devam edeceğiz. Bizim gönlümüzde kimsenin yeri farklı değildir, kalplerimizde insanlarımızın 780.000km2 içerisinde eşit ve değerli bir konumda olduğu ve hiç kimsenin diğerinden üstün olmadığıdır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın Biz biriz , ayrımız gayrımız yok, kardeşiz.”

ADAY İSİMLERİ İÇİN GERİYE SAYIM BAŞLADI

Yerel seçimler için aday belirleme çalışmalarının sonuna gelindiğini de söyleyen Çetin; “Aday konusunda Genel merkezimizde Dün il başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Bizlerde Batman teşkilatımız olarak çok titiz davranıyoruz. Milliyetçi gelenekten gelen, toplum tarafından sevilen isimleri tercih edeceğiz. Merkez Başta olmak üzere, İlçelerimizde de Belediye Başkan aday adaylarımız Ankara Genel Merkezimizde Başvurularını yaptılar. Bizlerde İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi aday adaylarımızın başvurularını aldık. Almaya devam ediyoruz. Toplamda merkez ve ilçeler dahil 22 belediye başkan aday adayımız ve Yaklaşık olarak şu ana kadar 50 nin üstünde bir rakamla İl Genel Meclis üyesi ve Belediye Meclis Üyesi aday adaylığa başvurdu. Geriye sayım başladı. Büyüklerimizin emirleriyle Cumhur İttifakı çatısı altında Devlet Ebed Müddet şiarıyla Birlik ve Beraberlik içerisinde önümüzdeki bir kaç gün içinde hem İl hem de İlçe Belediye Başkan adayları Genel Merkezimiz tarafından açıklanacaktır. Allah’ın izniyle Bu yürüyüşün sonu, Cumhur İttifakının zaferiyle sonuçlanacak ve gelecek nesillerimize pırıl pırıl Batman ,zararlı oluşumların sesinin kısıldığı, insanlarımızın kandırılmadığı, hizmette üst sınırda olan bir BATMAN bırakacağız.”Dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.