MHP’den ‘kardeşlik sofrası’

Milliyetçi Hareket Partisi Batman İl Teşkilatı, Başkan Muhammed Arif Çetin önderliğinde Seyitler ve Güneykent Mahallesi’nde iftar programı düzenledi.

MHP’den ‘kardeşlik sofrası’
Advert
Yayınlama: 13.03.2024
22
A+
A-

Ramazan Ayı’nın gelmesiyle iftar programıgerçekleştiren ilk siyasi parti olan MHP, ‘Kardeşlik Sofrası’ adını verdiği etkinlikte, Seyitler ve Güneykent Mahallesi sakinlerini ağırladı. İl Başkanı Çetin, Teşkilatı ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Çorba ve Ekmek arası Döner ikramını bizzat yaptığı etkinliğe, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

‘’Batman’ın Sadece Diyarbakır Caddesi’nden İbaret Olmadığını Hatırlatmak İstedik’’

Partili kurmaylarıyla birlikte vatandaşlarla hep beraber iftar yapan Başkan Çetin: ‘’Tek amacımız, vatandaşlarımızı hiçbir zaman unutmayan birilerinin olduğunu göstermek… Hem de nerede olursa olsun… Bu yüzden, Batman’ın sadece Diyarbakır Caddesi’nden ibaret olmadığını hatırlatmak istedik. İnsanımızla daima birlikte ve hep el ele, gönül gönüle olmaya da devam edeceğiz. Bu güzel insanlarımız için ne yapsak azdır.’’ diyerek, iftardan sonra halkla da uzun uzun sohbet etti. Bir sonraki iftar programının yeri ve zamanı ile ilgili duyurunun, Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı tarafından ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı bildirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.