Mezopotamya Spor Kadın Futbol takımına yağmurluk desteği

Batman’ı 2. Ligte temsil eden ve şampiyonluğun en büyük adayı 1955 Batman Belediyespor Kadın futbol takımı, yine ilimizi 3. Ligte temsil eden Mezopotamya Spor Kadın Futbol takımına yağmurluk desteğinde bulundu.   

Mezopotamya Spor Kadın Futbol takımına yağmurluk desteği
Yayınlama: 24.01.2024
36
A+
A-

Ligin ilk maçını deplasmanda Siirt Üniversitesi Kadın futbol takımını 3-0 yenerek başlayan Mezopotamya Kadın Futbol takımını tebrik eden 1955 Batman Belediyespor Kulüp Başkanı Burak Eren, galibiyet pirimi olarak 25 adet yağmurluk hediye etti.

“ONLARDA BİZİM KIZLARIMIZ VE SPORCUMUZ”

Mezopotamya Kadın futbol takımını yakın takibe aldıklarını ve 1955 Batman Belediyespor Kadın Futbol takımı olarak desteklerinin süreceğini belirten Kulüp Başkanı Burak Eren; “İlimizde kadın futboluna ilgi her geçen gün artıyor. Mezopotamya Spor kendi imkânlarıyla lige katılmayı başardı. Çünkü 3. Ligte mücadele etmek zorlu ve yokuşlu bir süreçtir. Takımımızın yağmurluk ihtiyacının olduğunu öğrenince onlardan habersiz hemen sipariş verdik. Küçükte olsa güzel destek bir moral oldu. Kendilerine şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

BAŞKAN KALIK, TEŞEKKÜR ETTİ

Mezopotamya Kadın futbol takımının Başkanı Cihan Kalık ise, 1955 Batman Belediye Spor kulüp Başkanı Burak Eren’in habersiz ve sürpriz desteğinden dolayı takım adına teşekkür etti. ‘Talebimiz olmamasına rağmen Burak Eren Başkanımız incelik yapmış ve takımımıza galibiyet primi olarak yağmurluk hediye etmiştir. Kendisine teşekkür ederiz. Kadın takımlarımız arasındaki anlamlı dayanışma takdire şayandır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.