Vali Ekrem Canalp, Medikal Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Veysi Kubba ile Medikal Point Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş’ı makamında kabul etti
Batman Belediyesi tarafından ‘Çözüm Kadının Elinde ve Gücünde’ temasıyla düzenlenen Kadın Buluşmaları’nın yedincisi Valimiz Ekrem Canalp’in eşi Dr. Ayten Canalp’in katılımıyla Gültepe Mahallesinde gerçekleştirildi. Belediye Konukevi Müdürlüğü koordinesinde Gültepe Mahallesi Su Parkı’nda gerçekleşen toplantıya; mahalle sakini kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Sohbet havasında gerçekleşen ‘Kadın Buluşmaları’ toplantısında mahalleli kadınlar tek tek...
Batman İl Özel İdaresi tarafından sivrisinek ve karasineklerle mücadele çalışmalarına başladı. Halk sağlığını tehdit eden bu zararlılarla mücadele kapsamında, ilaçlama ekipleri riskli bölgelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.