Kuran Kursu öğreticileriyle tanışma toplantısı

Batman İl Müftüsü Ahmet Durmuş, göreve başlamasının ardından din görevlileri ve erkek Kuran Kursu öğreticileriyle ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Kuran Kursu öğreticileriyle tanışma toplantısı
Advert
Yayınlama: 23.04.2024
8
A+
A-

Hatice Nasıroğlu Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya Müftü Yardımcıları, il ve merkez köylerdeki camilerde ve Kur’an kurslarında görev yapan imam hatip, müezzin kayyım ve erkek Kur’an kursu öğreticileri katıldı.

DURMUŞ ‘DAYANIŞMA RUHU İLE ÇALIŞACAĞIZ’

Müftü Ahmet Durmuş, devraldıkları hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için aynı hizmet aşkı, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile çalışacaklarını söyledi. İl Müftüsü Durmuş’un, toplantının hayırlara vesile olması dilek ve temennisiyle başladığı toplantıda kurumsal kapasitenin geliştirilmesi, din hizmetleri, eğitim hizmetleri ve yayın hizmetleriyle ilgili belirlenen gündem maddelerini din görevlileriyle paylaştı. Tanışma ağırlıklı geçen toplantıda, çalışma sistemi ile ilgili bilgilerde  paylaşan Müftü Durmuş, Din görevlileri ve Kur’an kursu öğreticilerine temel görev ve sorumluluk bilinciyle görevlerini yerine getirme tavsiyesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.