Kozluk Belediye Bakanı Işık; ‘Kaldığımız yerden devam edeceğiz’

Yerel seçimlerde ipi göğüsleyerek, büyük bir başarı elde eden Ak Partili Belediye Başkanı Veysi Işık ilk açıklamasını gazetemize yaptı.

Kozluk Belediye Bakanı Işık; ‘Kaldığımız yerden devam edeceğiz’
Advert
Yayınlama: 02.04.2024
22
A+
A-

İki dönem önce yine Kozluk Belediye Başkanlığı görevini başarılı bir biçimde sürdüren ve Kozluk halkının büyük teveccühünü kazanan Başkan Işık, yüzde 47.47’lik oran ve 6 bin 47 oy ile yeniden Belediye Başkanı seçilmesi ilçede büyük sevinçle karşılandı.

‘GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN HİZMET EDECEĞİZ’

“Kaldığımız yerden devam edeceğiz” diyen, Başkan Işık; “Öncelikle beni tercih eden ve kutsal göreve layık gören tüm Kozluklu hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Seçim öncesi hangi vadelerde bulunmuş isem ve hangi projeyi yapacağız demiş isek hepsini yapıp, halkımızın hizmetine sunacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Görevim süresince Kozluk ve halkını hak ettiğini yere mutlaka birlikte taşıyacağız. Hizmet etmek, projelerimizi hayata geçirmek için gerçekten de sabırsızlanıyorum. Sosyal, katılımcı ve şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile 5 yıl boyunca saygıdeğer halkımıza gece-gündüz demeden hizmet edeceğime buradan tüm halkımıza söz veriyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.