Beşiri ilçe Kaymakamı Muhammed Yılmaz, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Harun Çetinkaya ve kurum amirleri ile birlikte Durucak ve Bahçeli Köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Köy muhtarı ve vatandaşlardan köylerin sorun, ihtiyaç ve taleplerini dinledi.
Sason ilçesinde kış sporları faaliyetlerinin ele alındığı “Kış Sporları Toplantısı” Kaymakam Murat Mete başkanlığında Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Batman Belediyesi öncülüğünde Beşiri ilçesi Bağdu Mahallesinde yapımı tamamlanan 100. Yıl Modern Parkı Vali Ekrem Canalp'ın katılımıyla vatandaşların ve çocukların kullanıma açıldı.
Hasankeyf ilçe Kaymakamı Mehmet Ali İmrak, Dünya kültür mirasının korunması ve müzeciliğin tanıtılması amacıyla, her yıl 18-24 Mayıs tarihleri arasında kutlanan "Müzeler Haftası" münasebetiyle Hasankeyf Müzesi'nde düzenlenen etkinlik programına katıldı.