HÜDAPAR KONGREYE GİDİYOR

HÜDAPAR KONGREYE GİDİYOR
Yayınlama: 02.12.2023
106
A+
A-

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, HÜDA PAR Batman İl Başkanlığının 4’üncü Olağan Kongresi’ne tüm halkı davet etti.

İlçe kongrelerini tamamlayan HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı, 4’üncü Olağan İl Kongresini 3 Aralık Pazar günü gerçekleştirecek. 3 Aralık Pazar Günü Saat 14.00’da Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kongreye HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve Batman Milletvekili Serkan Ramanlı katılacak.

Kongre hazırlıkları ile ilgili açıklama yapan HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, kongreye tüm Batman halkını davet etti.

HÜDA PAR olarak halka hizmetin Hakka hizmet olduğu anlayışıyla ‘Önce İnsan Öncelik Adalet’ dediklerini ve yola çıktıklarını ifade eden Şahin, “Bu anlayışla halkımıza ayırım yapmaksızın adalet temelinde hizmet etme gayreti içerisinde olduk. En büyük mükâfatın, Rabbimizin rızasını kazanmak olduğu inancıyla yolumuza devam ediyoruz. Rabbim ayaklarımızı hak üzere sabit, tüm hayırlı işlerimizde bizleri muvaffak kılsın, bizleri rızasına ulaştırsın inşallah” şeklinde konuştu.

“ÇALIŞMALARIMIZI ARTIRARAK HALKIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kongre için hazırlıkların devam ettiğini belirten Şahin, “Teşkilatımızı kurduğumuz günden itibaren ‘Önce İnsan, Öncelik Adalet’ şiarıyla hemşerilerimize dokunmaya ve yaşadıkları sorunların çözümü hususunda aracı olmaya çalıştık. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımızı hızlandırarak daha fazla insana ulaşmayı ve çözümün adresi olmayı ümit ediyoruz. Kadim ilimizin kronikleşmiş sorunlarını çözmek, Batman’ı daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek hedefiyle sahadan hiç ayrılmadık. İl yönetim kurulumuz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, ilçe başkanlarımız ve yönetim kurullarımız ile birlikte ilk günkü heyecan ve aşk ile dur durak bilmedik. Memleketimizde sıkılmadık el, dokunulmadık gönül bırakmamak hedefiyle çıktığımız bu yolda ilçe ilçe, mahalle mahalle, köy köy, kapı kapı gezerek vatandaşlarımızla bir araya geldik. İnşallah bundan sonra daha azim ve gayretle çalışmalarımızı artırarak halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.