HÜDA PAR adayı Ramanlı, gönüllere dokunuyor

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve halkla buluşmaya devam ediyor.

HÜDA PAR adayı Ramanlı, gönüllere dokunuyor
Advert
Yayınlama: 22.03.2024
9
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim çalışmasına hız kesmeden devam ediyor.

ESNAFA VE HALKA PROJELERİNİ TANITTI

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim çalışmaları kapsamında Batman’ın Gülistan Caddesi’nde esnafı ziyaret etti. Ramanlı, Gülistan Caddesiesnafı ve halkla birebir görüşerek, belediye başkanlığı için öngördüğü projeleri detaylarıyla anlattı. Esnafın ve halkla sıcak bir diyalog kuran Ramanlı, halkın ve esnafın endişe, soru ve sorunlarını içtenlikle cevapladı ve çözüm önerilerini sundu.

RAMANLI, ÇOCUKLARLA İLGİLENDİ

Fotoğraf çektirmek isteyen çocuklarla da yakından ilgilenen Ramanlı, onlarla birlikte fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Ramanlı’nın çocuklar ile kuruduğu samimi iletişim ve içtenlik dikkat çekti.

ÇAY EVLERİNİ ZİYARET     

Batman’ın çeşitli mahallelerinde iftar sonrası çay evlerini ziyaret eden Ramanlı, çayevinde ve kıraathanede oturan halkla samimi bir ortamda sohbet etti.Ramanlı, çay evlerinde oturup muhabbet ettiği halkın sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. Halkın yoğun ilgi ve desteğiyle karşılanan Ramanlı, halkın beklentilerine kulak verdi.

TOPTANCILAR SİTESİNİ ZİYARET

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, Toptancılar Sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarıyla birebir ilgilendi. Esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Ramanlı, Belediye başkanı olduğunda sorunların çok kolay bir şekilde çözüleceğini belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.