‘Hizmetkarlık yapmaya geldik’

Batman’da Necat Nasıroğlu Külliyesi Hatice Nasıroğlu Konferans Salonu’nda AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı düzenlendi.

‘Hizmetkarlık yapmaya geldik’
Yayınlama: 11.02.2024
17
A+
A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Batman’da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, AK Parti’nin Batman’a hizmetkarlık yapmaya geldiğini belirtti. Batman’da 31 Mart seçimlerinde zafer beklediğini, bunun zor olmadığını dile getiren Zeybekci, gönülleri fethedeceklerini aktardı

ZEYBEKÇİ ‘KAZANIRSAK ZEYBEK OYNAYACAĞIM’

Zeybekci, “Kimsenin elini bırakmayacağız. Gözünün içi gülmeden kimsenin elini bırakmayacağız ve öyle bir şey olacak ki 31 Mart burada AK Parti hizmetkar bayrağını Batman Belediyesi’ne çektiğimizde o hafta içerisinde gelip Batman Belediyesi’nin önünde zeybek oynayacağım” ifadelerini kullandı.

NASIROĞLU ‘TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ’

Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise tüm belediyeleri alacaklarına inandıklarını belirterek Batman’ı gerçek Belediyecelikle tanıştıracaklarını söyledi. Nasıroğlu “Diğer aday adayı arkadaşlarımız da bu davaya gönül vermiş ‘ sizinle varım’ diyen kardeşlerimizdi. Biz bütün kardeşlerimizle gerek aday gerek aday adayı arkadaşlarımızla beraber omuz omuza kol kola girip Batman’ın dört bir tarafına hizmet etmek için çalışacağız. Bu dava da küsmek ve darılmak yok. Biz sizlere hizmetkar olmak için geldik. Bu memleketi yaşanabilir bir hale getirmek için gece gündüz çalışacağız, hepimiz çalışacağız. Bizim sloganımız gerçek belediyeceliktir” dedi.

İŞTE İLÇE VE BELDE ADAYLARI

Toplantıda, AK Parti’nin, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde belediye başkan adaylarının ilçelerden Kozluk’ta Mehmet Veysi Işık, Sason’da İrfan Demir, Beşiri’de Sait Karabulut, Gercüş’te Gündüz Günaydın ve Hasankeyf’te Adnan Can olduğu açıklandı.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.