‘HALKIMIZA EN İYİ HİZMETİ SUNACAĞIZ’

Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük Başkanlığında Sağlık Mahallesi Mehmet Şirin Öndaş Taziye Evinde Halk Toplantısı yapıldı.

‘HALKIMIZA EN İYİ HİZMETİ SUNACAĞIZ’
Advert
Yayınlama: 12.05.2024
10
A+
A-

Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Demir Sevim, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda Eş Başkanı Gülistan Sönük, DEM Parti İl Eş Başkanları ve belediye birim müdürleri ile birlikte belediyenin yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi vererek halkın sorun ve taleplerini dinledi.

Halk Toplantısının 3’üncüsü Sağlık Mahallesinde yapıldı

Eş Başkan Sönük yaptığı konuşmada; “Toplantıyı yapmaktaki amacımız belediyemizin faaliyetlerini, nasıl bir belediyeyi devraldığımızı halkımıza anlatmak, halkımızın sorunlarını dinlemek, fikirlerinden ve tavsiyelerinden faydalanarak eleştirilerine kulak vermektir. Belediye olarak halkımıza en iyi hizmeti sunmaya gayret göstereceğiz. Tüm istekleri göz önüne alacağız. Sorunların çözümü noktasında elimizden ne gelirse yapmaya çalışacağız. İnşallah Batman sorunları çözülmüş, pırıl pırıl yaşanacak bir kent olacak. Toplantımıza katılan tüm yurttaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.