‘Dürüst olacağız, şeffaf olacağız’

AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, yakın zamanda projelerini açıklayacağını belirterek geleceği inşa etmek için çalışacaklarını söyledi.

‘Dürüst olacağız, şeffaf olacağız’
Advert
Yayınlama: 24.01.2024
21
A+
A-

AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, İl Başkanı Akif Gür ve teşkilat birimleriyle beraber TPAO Kristal Park tesislerinde basınla bir araya gelerek bilgilendirmelerde bulundu. Belediye başkan adayı Ceylan “Biz ilk geldiğimiz zaman konuşmamızda dedik ki, öncelikle Batman’da bir istihdamla ilgili bir şeyler yapmamız lazım.  Batman’ı toptan bir refaha götürebilmemiz gerekiyor. Ama istihdam ortamının sağlanmasıyla ilgili, belediyenin bir amaç bir hedef koyması gerekiyor. Bizim buraya yatırımcı çekmemiz gerekiyor. Yatırımcı çekmemiz için de biz bu insanları Batman’da bir nevi pazarlamamız gerekiyor. Batman’ın sadece belediyesi değil, Batman’ın kurumları, STK’ları, bunların hepsinin ortak bir güdümde, ortak bir hedefte birleşip Batman’ın yaptığı işleri hem Türkiye’de hem dünyada pazarlaması gerekiyor” dedi.

“BİZ KENDİ VİZYONUMUZU ANLATACAĞIZ”

Açıklamasının devamında Ceylan “Bizim amacımız belediye seçimini kazanmak. Yani diğer partilerin aday çıkarıp çıkarmaması bizim için çok önemli değil. Bizim için önemli olan kendi vizyonumuz. Biz kendi vizyonumuzu anlatacağız. Geleceği inşa etmek adına kolektif ve adil bir şekilde, bütün şehrin paydaşlarıyla bu geleceği kurmak ile ilgili hayalimizi gerçekleştirmek için çalışacağız. Samimiyetle çalışacağız, dürüst olacağız, şeffaf olacağız. Bunlar da bizim ilkelerimiz olacak. Projelerimizi de yakın zamanda açıklayacağız inşallah.  Bununla ilgili planlamalarımız zaten halkımızla paylaşılacak. Biz sevk ve idareyi doğru yaptığımız zaman, kaynaklarımızı, zamanımızı boşa harcamadığımız zaman, sonucunda bu projelerin altından kalkabileceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.