Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz bünyesindeki Yavuz Selim ÇATOM personeli ve çocukları, Otizm Farkındalık Günü’nde kırmızı giyerek farkındalık etkinliği düzenledi.
Batman Barosu Başkanı Av. Erkan Şenses, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Av. R. Erinç Sağkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette yargı ve avukatlık mesleğinin temel meseleleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Sason ilçe Kaymakamı Murat Mete, İzmir ili Bayındır ilçesine tayin olması nedeniyle Kaymakamlığa bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürlüğü ve İlçe Özel İdare Müdürlüğü, Sason Devlet Hastanesini ziyaret ederek kurum müdürleri ve personelleri ile vedalaştı. Kaymakam Mete,...
Beşiri ilçesinde Cumhuriyetin 100.Yılı münasebetiyle düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvasında şampiyon olan Halk Eğitim takımına ödülleri verildi. Gercüş İlçe Kaymakamı Muhammed Öztaş turnuvada mücadele eden bütün takımlara başarılar diledi.
Batman İl Özel İdaresi spor işleri müdürlüğü, Bayraklı Köyünden gelen talep üzerine okul Bahçesinde atıl durumda bulunan boş alan düzeltilerek öğrencilerin kullanımına hazır hale getirilmek üzere kale direkleri ve fileleri takıldı. Okula futbol topu ve tişörtler hediye edildi, Çocukların büyük bir sevinçle karşıladığı bu çalışmaların devamının geleceği bildirildi, köy halkı...