Bilim Sanat Merkezlerinden ortak yıl sonu sergisi

Batman’da eğitim gören özel yetenekli öğrencilerin çalışmalarının sergilendiği Bilim ve Sanat Merkezleri Yıl Sonu Ortak Sergisi, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Bilim Sanat Merkezlerinden ortak yıl sonu sergisi
Yayınlama: 04.06.2024
5
A+
A-

Batman Petrol City AVM fuaye salonunda sergilenen Bilim Sanat Merkezlerinin ortak yıl sonu sergisine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Eğitim Müfettişleri Başkanı Hamit Aydın, Şube Müdürü Abdurrahim Kusen, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Serginin açılışını gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürümüz, stantları tek tek gezerek sergilenen projeleri inceledi ve öğrencilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz, bu tür etkinliklerin öğrencilerin motivasyonunu artırdığını ve yeteneklerini sergileme fırsatı buldukları için önemli olduğunu belirtti.

Sergi, Batman Bilim ve Sanat Merkezi ile Cezeri Bilim ve Sanat Merkezi’nin ortak katılımıyla gerçekleştirildi. Sergide, öğrencilerin yıl boyunca ürettikleri bilim ve sanat projeleri ile çeşitli eserler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.