Belediye Sorunları Anında Çözüyor

Belediye Sorunları Anında Çözüyor
Yayınlama: 04.09.2023
33
A+
A-

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’in, “Yerinde İletişim, Yerinde Çözüm” mottosuyla başlattığı Mahalle Buluşmaları kapsamında Çamlıtepe Mahalle sakinlerinin ilettiği sorun çözüme kavuşturuldu.

Çamlıtepe Mahallesi 4002 sokaktan TPAO Bulvarına bağlantı için dönüş açısının yeterli olmadığını söyleyerek Vali ve Belediye Başkan Vekili Canalp’ten çalışma başlatılmasını isteyen mahalle sakinlerinin talebi kısa sürede tamamlandı.

TPAO Bulvarı güzergâhı Dünya Hastanesi yönünden sağa dönüşte DDY üst geçit köprüsü öncesi 4002 sokağa araç giriş ve çıkışlarında yaşanan sorun Mahalle Buluşmalarında Vali Ekrem Canalp’e iletilmişti.

Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde yürütülen yol genişletme çalışmalarının ardından 4002 sokaktan TPAO Bulvarına çıkış yapacak araçların manevra çapı Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince düzenlendi.

Tamamlanan yol genişletme çalışmasıyla TPAO Bulvarı’ndan 4002 sokağa veya 4002 sokaktan TPAO Bulvarına çıkış yapacak araç sahipleri daha rahat bir manevra kabiliyetine sahip oluyor.

Batman Belediyesi, vatandaşların can ve mal güvenliği için yapılan tüm taleplerin anında değerlendirildiğini, uzman ekiplerce yapılan Ar-Ge ve fizibilite çalışmaları sonrası uygun görülmesi halinde tüm hizmetlerin vatandaşların hizmetine sunulduğunu hatırlattı.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.