Batman’da Yetiştirilen Sporcular, Milli Takım kampına davet edildi

Batman Belediyesi’nin, bünyesinde yetiştirdiği sporcular başarıya doymuyor. Masa Tenisi sporcuları milli takım kampına davet edildi.

Batman’da Yetiştirilen Sporcular, Milli Takım kampına davet edildi
Advert
Yayınlama: 29.01.2024
11
A+
A-

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) tarafından 26 Ocak – 4 Şubat 2024 tarihleri arasında devam eden İzmir’deki Masa Tenisi kampına 1955 Batman Belediye Spor Kulüp oyuncuları davet edildi.

BEZENMİŞ, “KAMPA DAVET EDİLMEMİZ MUTLULUK VERİCİ”

Masa Tenisi Antrenörü Recep Bezenmiş, Miniklerde Medine İrem Türkan, Küçüklerde ise Şevval Alaş’ın Milli Takım Kampına davet edilmesinin mutluluk verici olduğunu söyledi. Takım olarak Masa Tenisi’nde Türkiye’nin en iyileri arasında yer aldığını ifade eden 1955 Batman Belediye Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda Belediye Spor İşleri Müdürü Burak Eren, sporcunun arkasında iyi bir eğitim ve antrenör desteği olduğunu, bunlardan da önemlisi Vali Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp’in maddi ve manevi desteğinin büyük moral kaynağı olduğunu belirterek,“Sporcularımızı ve Masa Tenisi hocamız Recep Bezenmiş’i tebrik ediyorum.Spora ve sporcuya verdiği desteklerinden ötürü Sayın Vali ve Belediye Başkan Vekilimiz Ekrem Canalp’e teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.