Batman İşkur’dan 200 kişiye istihdam

Batman İşkur’dan 200 kişiye istihdam
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.08.2023
24
A+
A-

Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından İstanbul’da çalıştırılmak üzere 200 kişiye istihdam sağlanacağı duyuruldu.

Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından İstanbul’da çalıştırılmak üzere dolgun ücret, yemek, konaklama, servis ve SGK pirimi firma tarafından karşılanmak üzere 200 kişiye istihdam sağlanacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan İŞKUR İl Müdürü Hasan Küsin; “İstanbul’da faaliyet gösteren Fırat Plastik Kauçuk San Tic A.Ş firması bünyesinde çalıştırılmak üzere askerliğini yapmış, İlkokul, Ortaokul, lise ve ön lisans mezunu, 21-48 yaş arası 200 kişiye istihdam sağlanacaktır.  Üretim, Sevkiyat ve Paketleme işlerinde çalıştırılacak işçilerin yemek, konaklama, servis, SGK gibi olanakların yanı sıra firma tarafından belirlenen ücret 20.000-21.000 TL arasındadır. 200 kişilik istihdam için başvurular 31 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında yapılacak olup mülakatlar Firma yetkilileri ve işveren danışmanlarımız tarafından 5 Eylül tarihinde İl Müdürlüğümüzde gerçekleştirilecektir.” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.