Başkan Çetin’den Süper Lig Dileği

Batman için çıtanın artık yükselmesi gerektiğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Muhammed Arif Çetin, Petrolspor’un şampiyonluğunu kutladı.

Başkan Çetin’den Süper Lig Dileği
Yayınlama: 28.04.2024
11
A+
A-

Her fırsatta şehir olarak kenetlenmenin önemine vurgu yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Muhammed Arif Çetin, birlik oldukça başarının da kaçınılmaz olduğunu bir kez daha yaşadıklarını belirtti.

“SÜPER LİG HAYAL OLMAMALI”

Tüm Batman halkı gibi başarının gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Muhammed Arif Çetin “Tekrar 2. Lige yükselmenin coşkusunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese minnettarız. Ancak bu sefer, daha tecrübeli bir kulüp olarak çıtayı yüksek tutmalıyız. Süper Lig’de birçok küçük ilçe takımı dahi yer aldı. Almaya da devam ediyor. Bizim onlardan neyimiz eksik? Artık Batman için de Süper Lig, bir ütopya bir hayal olmaktan çıkmalı. Elbirliğiyle de Batman’ı her alanda, hak ettiği liglere çıkarmanın vakti gelmiş hatta geçmiştir” diyerek, ilerisi için hedefleri yükseltti.  Ayrıca, kendilerinin de bu hedeflere hizmet yolunda bir an geri durmayacaklarının altını çizdi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.