Balpınar’a değer katacak parkı incelediler 

Balpınar’a değer katacak parkı incelediler 
REKLAM ALANI
Yayınlama: 11.09.2023
10
A+
A-

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ve Vali Ekrem Canalp Batman’ın Balpınar beldesinde yapımına başlanılan Millet Bahçesi’nde incelemede bulundu. Nasıroğlu ve Canalp Balpınar beldesinde 10 dönümlük alanda, yaklaşık 5 milyon liraya mal olacak Millet Bahçesini yerinde incelediler.

BELDEYE VİZYON PROJE

Çalışmalar hakkında bilgi veren Balpınar Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, şöyle konuştu: “Burada tüm bireylerin istifade edebileceği ve beldeye değer katacak vizyon proje olan Millet Bahçesi’ni yapıyoruz.  Millet Bahçesinin hizmete açılmasıyla vatandaşlarımız aileleri ile birlikte güzel vakit geçirecekleri çok nitelikli bir proje hizmete sunulmuş olacak” dedi. Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise projenin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek  başarılı projesinden ötürü başkan Geylani’yi  tebrik etti.

SERACILIK MERKEZİNİ İNCELEDİLER

Seracılık merkezi olan Balpınar Beldesinde kurulması planlanan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile ilgili Vali Ekrem CANALP, Milletvekili Ferhat NASIROĞLU, İl Başkanı Akif GÜR, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Ziraat Odası yetkilileri ile Beldedeki çiftçilerin katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi. Vali Ekrem CANALP ve Milletvekili Ferhat NASIROĞLU konunun takipçisi ve destekçisi olacaklarını dile getirdi. Başkan Geylani Vali Canalp ve Nasıroğlu’nu belediye makamında ağırladı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.