AYDİŞ MADENCİLİK FİRMASI’NDAN YOĞUN MESAİ

Aydiş Madencilik firmasının üstlendiği Batman-Hasankeyf duble yol çalışmasında ekipler aralıksız çalışıyor.7 kilometrelik tek şeritli yol duble yoluna dönüşüyor, ekipler bir an önce bitmesi için 7/24 saat aralıksız mesai yapıyor. Yolun 8 ‘ci ayda bitmesi hedefleniyor.

AYDİŞ MADENCİLİK FİRMASI’NDAN YOĞUN MESAİ
Advert
Yayınlama: 29.02.2024
33
A+
A-

Yıllardır Türkiye’nin birçok noktasında kaliteli çalışmalara imza atan ünlü Aydiş Madencilik firma yetkilisi Serdar Aydiş gazetemize çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Aydiş,” Batman-Hasankeyf yolu 7 km ve Batman- organize sanayi yolu 9.5 km toplam 16.5 km kilometrelik yolun 1. Etabı batman – hasankey yolunda çalışmalara baslandı daha önceden gidiş ve geliş tek şerit olarak kullanılan yol Aydiş Madencilik firması yani kendi firmamız tarafından yapılmakta, çalışmalara Ocak ayında başladık hedefimiz 8 ‘ci ayda bitirmek, şu an yapılan çalışmalarda 60 personel,20 hafriyat kamyonu ve diğer iş makinalarıyla yapılacak duble yol için yoğun bir mesai harcanıyor. Duble yolun stabilizesi bitme aşamasında geldi yolun bitmesi halinde eski yol orta 1refüj olarak kullanılacak ayrıca Batman girişinden merkeze bağlı bin atlı köy girişine kadar yayalar için kaldırım yine köy girişinde hayvanların geçişi için menfez yapılacak, ayrıca Türkiye’nin en kaliteli duble yolunu yapmaktayız bitmesi halinde yolun standardı yükseltilecek, beton asfalt olacak. Batmanlı hemşerilerimiz en güzeline layıktır. Biz de var gücümüzle en güzelini yapmaya çalışmaktayız”, denildi.
Batman-Hasankeyf duble yol çalışmasını yapan Aydiş Madencilik firma yetkililerine Başta Batman Valisi ve Belediye başkan vekili Ekrem Canalp ve Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu firmaya ve gece gündüz yolun bir an bitmesi için yoğun mesai harcayan tüm ekibe teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.